Aktuality, na čem pracuji, webdesign, kreativa

Spotřebitelská soutěž - analýza

Stárnu, začaly mě bavit čísla, tabulky, grafy. Vyvinul jsem pro svoje klienty soutěžní moduly prospotřebitelské soutěže do redakčních systémů a soutěží se o sto šest. Statisíce vložených kodů, realtime reporty, analýza, prezentace. To mě baví teď. :)

Vitaminátor - ovocný mošt eShop

Něco málo minimalistického designu na eshopu Vitaminátor - ovocný mošt. Hlavně, aby se jednoduše nakoupilo ;-). Krom eShopu se jedná o systém správy obchodních zástupců, naplánovaných schůzek a přirozeně zákazníků. Tentokrát Joomla.

Dělám si kozy, je to zase Drupal.

Svět průmyslu - nový systém, redakční systém Drupal konfigurovaný na míru

Dva měsíce práce a je to tu. Na míru ušitý systém Svět průmyslu, se spoustou šablon, analytických výstupů a opět běží na jádře Drupalu. Osvícený zadavatel, který si nechá i poradit. Pohodová práce. Čím déle dělám v Drupalu, tím ho mám radši. Nutno dodat, že tvůrcem grafického layoutu pro tentokrát nejsem.

Návrh etiket HOLBA

Návrh etiket HOLBA 2013 pro Pivovar Hanušovice. Vypadá to, že zjednodušení názvu HOLBA na zkratku "H" už bylo moc. ;-)

Logotyp Vitaminátor - 100% ovocná šťáva

Logotyp 100% přírodní šťáva Vitaminátor. Potěšilo mě, že narozdíl od různé konkurence tady nechávají kal, ve kterým je nejvíc vitamínů. Estéti a trasořitky nejspíš namítnou, že kal nevypadá tak cool jak 3% džus, ale na to já kašlu. Je to super pití.

Mapa webu / Rychlá navigace