Kreativa

Návrh etiket HOLBA

Návrh etiket HOLBA 2013 pro Pivovar Hanušovice. Vypadá to, že zjednodušení názvu HOLBA na zkratku "H" už bylo moc. ;-)

Logotyp Vitaminátor - 100% ovocná šťáva

Logotyp 100% přírodní šťáva Vitaminátor. Potěšilo mě, že narozdíl od různé konkurence tady nechávají kal, ve kterým je nejvíc vitamínů. Estéti a trasořitky nejspíš namítnou, že kal nevypadá tak cool jak 3% džus, ale na to já kašlu. Je to super pití.

ZKL cyklisté dětem symbol

Logo pro charitativní projekt ZKL Cyklisté dětem. Projekt Cyklisté dětem pečuje o pacienty Kliniky dětské onkologie FN Brno. Primární forma pomoci spočívá v získávání finančních prostředků z řad komerčních subjektů i široké veřejnosti.

Agrofert - prezentace potravinářské divize - návrh

Návrh prezentační publikace potravinářské divize Agrofert holding. V soutěži tuším sedmi agentur skončil jako druhý.

Olmíci TV spot

Tak tímhle projektem se bavím už jeden celý rok. Od návrhů více než 10 druhů obalů (skvělé postavičky vznikly ve spolupráci s p. Romanou Andělovou), přes inzerce, trička, tužky, magnetky, kalendáře,.... webové stránky www.olmici.cz, desítky flashových her, 6 vtipných TV spotů (zde musím vyzvednout špičkovou práci týmu animátorů, v čele s Jakubem), které jsou k vidění na ČT1 a na TV Barrandov, ... Jeden z nejdéle připravovaných projektů který jsem měl možnost kreativně vytvořit a celý kompletně řídit.

Aquapoint logotyp

Návrh logotypu sítě prodejen AQUAPoint právě budované v českých vodních parcích.

VAGUS produktový list NEW MONOSKOP - LUNARIS

I něco menšího -) Produktový list na parádní brýle privátní značky Ondřeje Banka - VAGUS.

A2 CZ návrh logotypu

Logo mladé české společnosti zabývající se výrobou ultralehkých letadel. Jejich první dítko se jmenuje Ellipse Spirit, technický data jsou imponující, hlavně dolet. Myslím, že je to skoro na Mars a zpátky, nebo tak nějak.

OLMA Florian Active Drink nový obal

Moc zábavná práce. Série pěti obalů na jogurtový drink Florian Active z produkce OLMA a.s. Ani ne tak designérská jako ergonomická výzva. Tolik věcí, co dnes musí být na obalech nám nadělila drahá, sjednocená Evropa. Každej kdo si to přečetl až sem mi teď slíbí, že jich paklík koupí, ok? Nénene, spíš dva, tři. Podporujte ryze český výrobce!

Návrhy logotypu města Šumperk

K tvorbě logotypů obecně a zejména logotypům reprezentujícím města a velké společnosti, logotypy, které má možnost spatřit velká část populace a mají přetrvat - je nutné přistupovat nanejvýše zodpovědně. Není možné vzít skicák, v horším případě zasednout rovnou k počítači a hrát si s písmy tak dlouho, až se povede „něco pěkného“.

Logotyp Park domů

Pro společnost Green Concept Building jsem krom webu (který je zatím v přípravné fázi) vytvořil i logotyp online katalogu domů na klíč - Park domů. Zadání: jednoduché, čitelné i např. z přilby Ondřeje Banka řítícího se Wengenem smrtelnou rychlostí.

Herní plán Praděde nezlob se!

Trochu grafiky po delší době. Tentokrát studie hrací mapy pro hru Praděde nezlob se! V dohledné době k dostání výlučně v e-shopu Pradědovo.cz.

GPM Max Vánoční spot

A málem bych zapoměl, kreativa ve finále - po několika kolech schvalování původního vtipného konceptu se staroušky co sedí a koukají do blba a vzpomenou si, že jsou Vánoce až po aplikaci Ginko Primu, vlastně chtěli zazvonit a rozdat dárky, díky Ti za nápad Tomáši a Petře za right on time support - bohužel nulová, ale i tak jsem autorem zpracování Vánočního spotu pro Walmark. Práce na poslední chvili se podařilo zvládnout jen díky skvělé koordinaci Yashica. Prosinec 2010, Nova, Prima, ČT, AT media

Vážka 100 let vrchní část inzerátu

Měl jsem možnost zpracovávat celou grafickou podobu kampaně ke 100. výročí cigaretových papírků Vážka, od microsite přes inzerci. Zajímavá práce, maličko vybočující z módních trendů současnosti.

Logotyp Bílý Králíček

Zajímavý lowbudgetový, ryze internetový projekt (společnost Bílý Králíček zabývající se výrobou módních doplňků, vyráběných zásadně ruční prací a z kvalitních materiálů) pro který jsem vytvořil logotyp a další PR materiály.

OTTLENS - Vánoční inzerce v regionálních médiích

Pro společnost OTTLENS jsem připravil sérii inzerátů pro regionální média, musím přiznat, že dělat celý corporate mě baví čím dál víc, od kreativy, koncepce, přípravy layoutů a šablon až po realizaci. Tady se vidím následujících pár let. Vůbec už nevím, proč jsem se corporate identity záměrně několik let vyhýbal.

Český průmysl - film pro Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Dobré zprávy vždy potěší, sice se zpožděním ale o to více potěšující jsou. FIlm "Český průmysl", který jsme s kolegy a zejména Fontis TV production vyrobili pro Ministerstvo průmyslu a obchodu se těší globální popularitě. Byl prezentován na výstavě v Šanghaji 30.4.2010, DVD film byl rovněž představen České radě pro obchod a investice, která je poradním orgánem ministra průmyslu a obchodu a "velmi pozitivně ho přijala".

Screen z filmu o Aquapalace Praha

Image film pro Aquapalace Praha, největší aquacentrum ve střední Evropě, jsme natáčeli 6 pracovně naprosto úmorných dní, 17 hodin denně se štábem čítajícím 26 lidí. Na postprodukci se podílelo dalších 11 lidí. Ale ta produkce stála za to. Celý film můžete shlédnout zde. Scénář Petr Dvořáček, za kamerou a ve střižně já.

Vážka slaví 100 let microsite

Cigaretové papírky Vážka slaví 100let! Při této příležitosti se jejich výrobce, OP Papírna Olšany, s.r.o. rozhodl uspořádat spotřebitelskou soutěž o dost zajímavý ceny. No a já jsem dostal za úkol vytvořit microsite k této příležitosti. Už brzo ke klikání na www.vazka100let.cz.

Mad Max promo plakáty 2010

Pro Mad Max se pracuje dobře, takovou volnost tvorby poskytne málokdo. Vždycky mi bylo záhadou, jak se mohl sen dvou místních chlapíků proměnit v celosvětovej byznys a promítnout se do fitcenter na celý planetě. Zákony trhu jsou prostě nevyzpytatelný. Tohle konkrétně je série 4 promo plakátů. více informací o fitness zboží přímo na www.madmax.eu

Whirlopool - produktová brožura Cube

Pro hi-tech produktovou řadu kuchyňských vestavných spotřebičů Cube společnosti Whirlpool (www.whirlpool.cz) jsme ve spolupráci s Artory připravili 20 stránkovou prezentační brožuru. Celá v černém, parciální lak a stříbrný tisk. Tisk Helma Tisk s.r.o. na jedničku.

Ottlens kampaň 2010

Pro společnost Ottlens vytvářím letní mediální kampaň zaměřenou na klasické produkty jako jsou brýlové obruby, čočky a vyšetření zraku, ale i na kosmetické zkrášlovací zákroky - platické operace víček, botox, modelace rtů a prodlužování řas. Co všechno se člověk nedozví během tvorby podobných kampaní. :-). více na www.ottlens.com

ZKL Brand Identity manual

V současné době dokončujeme Corporate identity manuál pro společnost ZKL, a.s., která patří ke světové špičce v oblasti ložisek všech druhů. Manuál má v současné fázi přes 200 stránek.

Mapa webu / Rychlá navigace