Layout

Logotyp Park domů

Pro společnost Green Concept Building jsem krom webu (který je zatím v přípravné fázi) vytvořil i logotyp online katalogu domů na klíč - Park domů. Zadání: jednoduché, čitelné i např. z přilby Ondřeje Banka řítícího se Wengenem smrtelnou rychlostí.

Herní plán Praděde nezlob se!

Trochu grafiky po delší době. Tentokrát studie hrací mapy pro hru Praděde nezlob se! V dohledné době k dostání výlučně v e-shopu Pradědovo.cz.

Vážka 100 let vrchní část inzerátu

Měl jsem možnost zpracovávat celou grafickou podobu kampaně ke 100. výročí cigaretových papírků Vážka, od microsite přes inzerci. Zajímavá práce, maličko vybočující z módních trendů současnosti.

Dermatologické centrum - Vánoční inzerce

Tvorbě inzerátů se vyhýbám jak čert kříži. Ok.., vyjímky dělám. V případě fullserviceových klientů a corporate image celků - tentokrát v sérii vánočních inzerátů pro Dermatologické centrum v Šumperku a Olomouci.

OTTLENS - Vánoční inzerce v regionálních médiích

Pro společnost OTTLENS jsem připravil sérii inzerátů pro regionální média, musím přiznat, že dělat celý corporate mě baví čím dál víc, od kreativy, koncepce, přípravy layoutů a šablon až po realizaci. Tady se vidím následujících pár let. Vůbec už nevím, proč jsem se corporate identity záměrně několik let vyhýbal.

Lékárna Lékařský dům vizuál

Po nějakém čase stráveném prací jako externista pro další reklamní agentury jsem se dostal zpět k práci v regionu. Lékárna Lékařský dům Šumperk má dvě nepopiratelné výhody. Jednou je historická lokace v centru Šumperka, v budově takzvané "Polikliniky Šumperk" a druhou je hlava otevřená paní majitelové, která se nebojí na místní poměry odvážných řešení.

Creative Republic logo

Už nějakou dobu je mi ctí být na postu creative directora v uskupení CREATIVE REPUBLIC. Creative Republic je, řečeno složitě "skupina partnerských a vzájemně se doplňujících subjektů, které působí v marketingu a reklamně. Na konkrétní projekty nabízí vždy vybrané týmy lidí, kteří jsou špičky ve svých oborech." Zkrátka a dobře, na co, drazí klienti nabubřelých reklamních agentur platíte všechny ty pikolíky, sekretářky a uklízečky. Ten kdo má skutečně co říct nepracuje v žádné reklamní agentuře. 

Nástěnný kalendář Jeseníky 2011 - jesenické recepty

Nový kalendář Jeseníky 2011, který připravujeme s Artory, je konečně v tiskárně. Krom skvělých fotek Jeseníků od Ivo Netopila a Tomáše Slívy obsahuje na zadních stranách tradiční jesenické recepty. Nutno podotknout, že veškerý kredit za přípravu takového množství dat a celou produkci patří neomylným děvčatům z Artory.

Návrh tentokrát turistického kalendáře Jeseníky 2011

Návrh tentokrát turistického kalendáře Jeseníky 2011 - červen, Slezská Harta - jachting. Připravuji ve spolupráci s Artory.

Layout webu Multifunkční dům nároží Valová Zábřeh

Právě dokončuji webdesign pro Developerský projekt "Multifunkční dům nároží Valová" v Zábřehu. Dům je koncipován na nejfrekventovanějším místě u autobusového nádraží Valová a bude postaven na volném prostranství a svoji architekturou by měl vytvořil novou dominantu nároží v centru. více na www.valovazabreh.cz. Opět použit redakční systém Drupal.

Kamenická zelňačka

Moc často se nestává, že mám možnost fotit 35 jídel do jesenické kuchařky a následně degustovat tradiční jídla z Jeseníků. Dík patří opět Artory Artory. a hlavně a především kavárně a restauraci Černý havran v Šumperku.

N8vrh layoutu turistických novin Olomouckého kraje

Ve spolupráci s Artory jsem vytvořil návrh layoutu pro Turistické noviny Olomouckého kraje, vytvářet zase po dlouhé době layout periodika byla zábava. Kde jsou ty časy, když jsem lámáním novin začínal a získával zkušenosti.

Whirlopool - produktová brožura Cube

Pro hi-tech produktovou řadu kuchyňských vestavných spotřebičů Cube společnosti Whirlpool (www.whirlpool.cz) jsme ve spolupráci s Artory připravili 20 stránkovou prezentační brožuru. Celá v černém, parciální lak a stříbrný tisk. Tisk Helma Tisk s.r.o. na jedničku.

Ottlens kampaň 2010

Pro společnost Ottlens vytvářím letní mediální kampaň zaměřenou na klasické produkty jako jsou brýlové obruby, čočky a vyšetření zraku, ale i na kosmetické zkrášlovací zákroky - platické operace víček, botox, modelace rtů a prodlužování řas. Co všechno se člověk nedozví během tvorby podobných kampaní. :-). více na www.ottlens.com

ZKL Brand Identity manual

V současné době dokončujeme Corporate identity manuál pro společnost ZKL, a.s., která patří ke světové špičce v oblasti ložisek všech druhů. Manuál má v současné fázi přes 200 stránek.

Mapa webu / Rychlá navigace