Webdesign

Pro naše klienty jsme zhotovili desítky internetových prezentací v redakčním systému Drupal, v XHTML/PHP či interaktivní ve formátu Flash. Vaše stránky mohou běžet na redakčním systému i do 48 hodin.
Vitaminátor - ovocný mošt eShop

Něco málo minimalistického designu na eshopu Vitaminátor - ovocný mošt. Hlavně, aby se jednoduše nakoupilo ;-). Krom eShopu se jedná o systém správy obchodních zástupců, naplánovaných schůzek a přirozeně zákazníků. Tentokrát Joomla.

Dělám si kozy, je to zase Drupal.

Svět průmyslu - nový systém, redakční systém Drupal konfigurovaný na míru

Dva měsíce práce a je to tu. Na míru ušitý systém Svět průmyslu, se spoustou šablon, analytických výstupů a opět běží na jádře Drupalu. Osvícený zadavatel, který si nechá i poradit. Pohodová práce. Čím déle dělám v Drupalu, tím ho mám radši. Nutno dodat, že tvůrcem grafického layoutu pro tentokrát nejsem.

Džemfest www

Pro festival Džemfest pracuji už léta, a tento rok konečně došlo na webovou prezentaci festivalu, pěkně v minimal stylu. Osvícený zadavatel. Na první pohled strohé stránky, které ale poskytují vše nutné na minimu místa. Rezervace lístků, ankety, propojení se sociálními medii, redakční systém, dynamickou fotogalerii. Opět můj oblíbený Drupal.

Trade and Investment web network

Pro úspěšnou společnost Smart Connections jsem vytvořil komplexní redakční systém. Jeden systém obsluhuje celke 3 domény, stahuje online stock market data a kurzy akcií z Yahoo finance, API společnosti Google využívá k zobrazení periodicky vydávaných magazínů v PDF a k zobrazení polohy společnosti listované v sekci Company reports. Systém natahuje obsah ze 17 zpravodajských RSS feedů. 5 vlastních modulů a 13 šablon, zbytek modulů a jádro pochází z dílny developerů Drupal.org.

Coqui - redakční systém DRUPAL

Dnes jen krátce.. Dokončili jsme s Creative republic stánky produktové značky COQUI.

Výmluvná specifikace: Dámské, pánské i dětské sandály, nazouváky, žabky, pantofle nebo baleríny. Máme pro Vás a Vaše nohy všechny.

Ondřej Bank - webové stránky v Drupalu

Když už jsem zmínil Ondřeje Banka, právě dnes jsme spustili jeho webové stránky. Skoro jako bych byl v loop módu a opakoval dokola větu "Opět webové stránky v redakčním systému Drupal", no jak jinak. Na webu krom Ondrova blogu najdete aktuality, Ondrovy úspěchy, seznamy závodů, fotogalerii a vůbec všechny věci, co k úspěšné online komunikaci patří.

Park domů - redakční systém - konfigurátor v Drupalu

Komplexní redakční systém (na jádře Drupalu) s možností konfigurace domů dle parametrů vyvíjím pro společnost Green Concept Building na její doméně Park domů. V současné době je online základní verze systému a na flashovém konfigurátoru momentálně pracuji.

Drupal - redakční systém wellness penzionu Pod Hůrkou

Stránky jsem dělal už před pár lety, ale do sekce "Redakční systém Drupal / webdesign" jistě patří. A vzhledem k tomu, že mi z těchto stránek přichází na moje stránky dost návštěvníků, tak se zřejmě líbí i po pár letech, kdy už vypadají po redakční stránce kapánek jinak než jsem navrhoval.

BigReality - polská mutace realitního portálu - redakční systém Drupal

Polská mutace realitního portálu BigReality. Tentoktát již v 5 jazycích. Projekt mě zaujal především svým rozsahem a filozofií prodeje nemovitostí, která mi na českém trhu chyběla. Pár vlastních modulů a obrovská spousta času. ;-D

Ubytování Kouty rezervační systém - Drupal

Webový portál ubytovanikouty.cz je spojením klasického rezervačního systému pro lyžaře a návštěvníky Jeseníků, zejména nového ski areálu Kouty nad Desnou a redakčního systému Drupal pro publikaci aktuálních sdělení, oznámení návštěvníkům a prezentaci turistických zajímavostí Jeseníků a blízkého okolí Loučné a Kout nad Desnou.

Drupal - Developerský projekt Michelangelova - webové stránky

Další projekt pro společnost Atrium Real Estate, tentokrát moc pěkný developerský projekt "Bytový dům Michelangelova" v Praze Strašnicích. Opět redakční systém, správa online poptávek a online galerií.

Web CREATIVE REPUBLIC - Redakční systém Drupal

V rekordním čase 3 dnů byl také postaven na jádře Open source redakčního systému Drupal web CREATIVE REPUBLIC. "CREATIVE REPUBLIC je skupina profesionálů zastupující jednotlivé obory reklamy a marketingu. Nabízí na konkrétní projekty konkrétní lidi, kteří představují špičku ve svých oborech. Špičkovou kvalitu za cenu, která je oproštěna od fixních nákladů agentury. Platíte konkrétní profese, které využíváte." více přímo na webu CREATIVE REPUBLIC

Smolotely. Developerský projekt společnosti Atrium Real Estate.

Pro společnost Atrium Real Estate připravuji online prezentace developerských projektů, jedním z nich je i nový developerský projekt Smolotely. Redakční systém s moduly pro správu obsahu a obrazových galerií, rezervační systém konfigurovaný na míru developerům. Redakční systém Drupal, jež je distribuován zdarma se opět ukázal jako nejlepší volba. Na této platformě již funguje dalších 5 developerských projektů této společnosti a není důvod měnit. Jednoduchou obsluhu systému si manažují in-house.

Euro Enterprise Business s.r.o. website - redakční systém Drupal

S redakčními systémy se doslova roztrhl pytel, po úspěšné implementaci redakčního systému Drupal na stránkách Euro Business Development se klient rozhodl převést i další ze spřízněných stránek. Společnost Euro Enterprise Business poskytuje komplexní služby ve všech oblastech rozvoje podniků a institucí všech velikosti. Stránky Euro Enterprise Business s.r.o. naleznete zde.

Creative Republic logo

Už nějakou dobu je mi ctí být na postu creative directora v uskupení CREATIVE REPUBLIC. Creative Republic je, řečeno složitě "skupina partnerských a vzájemně se doplňujících subjektů, které působí v marketingu a reklamně. Na konkrétní projekty nabízí vždy vybrané týmy lidí, kteří jsou špičky ve svých oborech." Zkrátka a dobře, na co, drazí klienti nabubřelých reklamních agentur platíte všechny ty pikolíky, sekretářky a uklízečky. Ten kdo má skutečně co říct nepracuje v žádné reklamní agentuře. 

Zelená seznamka - webový server

Projekt Zelená seznamka se zaměřuje na zatím nepokrytou část on-line seznamování na webu. Krom klasických kritérií všech on-line seznamek poskytuje informace o uživatelích i z oblasti  životního prostředí, třídění odpadu a přístupu k environmentálním a duchovním tématům.

Czech Truck Servis - redakční systém Drupal

Redakční systém Drupal konfigurovaný na míru pro Czech Truck Servis, tvorba šablon, php a css.

Byty Zábřeh - webová prezentace - redakční systém Drupal

Internetové stránky v redakčním systému Drupal vytvořené pro developerský projet Byty Zábřeh - Zahradní A+B. On-line rezervace bytů, fotogalerie 20 bytových jednotek v centru Zábřeha na Moravě.

Šablona stránek Euro Enterprise Development v Drupalu

Také společnost Euro Enterprise Development s.r.o. se rozhodla převést své stávající stránky do redakčního systému. Převod z dobře udělané HTML šablony na šablonu pro Drupal je otázkou jednoho dne. Instalace a konfigurace systému je hotová druhý den. Pokud jste spokojeni s designem svých stávajících stránek a potřebujete jen konfigurovatelný redakční systém, nestojí vám nic v cestě. Vaše stránky mohou běžet na redakčním systému také do 48 hodin.

Vážka slaví 100 let microsite

Cigaretové papírky Vážka slaví 100let! Při této příležitosti se jejich výrobce, OP Papírna Olšany, s.r.o. rozhodl uspořádat spotřebitelskou soutěž o dost zajímavý ceny. No a já jsem dostal za úkol vytvořit microsite k této příležitosti. Už brzo ke klikání na www.vazka100let.cz.

BigReality realitní portál - redakční systém Drupal

Realitní portál BigReality v Drupalu vyvíjíme už dlouho, jedná se o realitní server určený primárně pro makléře, nikoliv pro širokou veřejnost. Během 4 měsíců se do systému zaregistrovalo téměř 400 realitních společností z celé ČR. Momentálně pracujeme na verzi pro Slovensko, Maďarsko a Polsko. Spousta šablon a kódu na přání zákazníka. Po dlouhé době zajímavá obchodní myšlenka co přichází na web.

ZKL webová stránka

Tak po těch ultra parnejch dnech je tady mega slejvák. Což se mi dneska na webdesign hodí, dodělávám drobnosti v dodavatelské sekci v redakčním systému na stránkách ZKL (www.zkl.cz) a vůbec celé té práce dohromady je nějak moc.

Layout webu Multifunkční dům nároží Valová Zábřeh

Právě dokončuji webdesign pro Developerský projekt "Multifunkční dům nároží Valová" v Zábřehu. Dům je koncipován na nejfrekventovanějším místě u autobusového nádraží Valová a bude postaven na volném prostranství a svoji architekturou by měl vytvořil novou dominantu nároží v centru. více na www.valovazabreh.cz. Opět použit redakční systém Drupal.

Redesign webu ROOFS Group a.s.

Právě probíhají dokončovací práce na online prezentaci společnosti ROOFS.CZ GROUP, a.s. ( www.rcg.cz ). Facelift stránek by měl být online a v plném provozu kolem 20.8.2010. A opět na Drupalu!

Papirky.cz redesign webu

Začátkem června byl spuštěny redesignované stránky www.papirky.cz a jejich anglická mutace běžící na www.roll4you.com. Systém opět běží na populárním a na zhruba dvacítce našich instalací ověřeném Drupalu. On-line představení ucelené nabídky cigaretových papírků, dutinek a filtrů si po prvním měsíci vede velmi dobře i ve vyhledávačích.

Mapa webu / Rychlá navigace