Zdeněk Nováček

Zdeněk Nováček

V reklamním průmyslu jsem začal v roce 1995. V letech, kdy dělat grafiku "na počítači" se u nás všichni učili. Byly to pěkný skautský roky. Jinak než omylem a průšvihem v tiskárně se učit nedalo. Formát PDF byl ještě v nedohlednu a Photoshop ve verzi 2 neměl ani vrstvy. Objevování Ameriky, divokej západ. Připadli jsme si naprosto vyjímeční.

Z chyb jsem se ale vyučil dostatečně. Z agentury, kam jsem nastoupil jako řadovej grafik, se stala největší agentura v okrese se spoustou zajímavých zákazníků, ze mě art director, pode mnou 5 grafiků. Šéfovat lidem mě nikdy nebavilo, měl jsem pocit, že je práce baví míň než mě. V roce 2000 jsem odešel na volnou nohu a od té doby jsem něčím, čemu se říká "freelancer".

Za těch deset (potažmo patnáct) senzačních let jsem měl možnost spolupracovat s největšími značkami, velice zajímavými lidmi a podílet se na stovkách zábavných zakázek. Za ty léta a pár tisíc hodin znám do detailu Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Dreamweaver, Adobe After Effects, Apple Final Cut Pro, Apple Shake, Blender, Adobe Flash, redakční systém Drupal, Adobe Lightroom a dalších zhruba 50 programů, které dennodenně potřebuji.

Nabízet jednotlivé služby klientům je dnes bezcenné, to dělá kdekdo, proto svým klientům dávám řešení.

tel.: +420 603 809 178 |

Naskenujte si můj kontakt rovnou do mobilu

Naskenujte si QR kód s mým kontaktem

Mapa webu / Rychlá navigace