film

GPM Max Vánoční spot

A málem bych zapoměl, kreativa ve finále - po několika kolech schvalování původního vtipného konceptu se staroušky co sedí a koukají do blba a vzpomenou si, že jsou Vánoce až po aplikaci Ginko Primu, vlastně chtěli zazvonit a rozdat dárky, díky Ti za nápad Tomáši a Petře za right on time support - bohužel nulová, ale i tak jsem autorem zpracování Vánočního spotu pro Walmark. Práce na poslední chvili se podařilo zvládnout jen díky skvělé koordinaci Yashica. Prosinec 2010, Nova, Prima, ČT, AT media

Český průmysl - film pro Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Dobré zprávy vždy potěší, sice se zpožděním ale o to více potěšující jsou. FIlm "Český průmysl", který jsme s kolegy a zejména Fontis TV production vyrobili pro Ministerstvo průmyslu a obchodu se těší globální popularitě. Byl prezentován na výstavě v Šanghaji 30.4.2010, DVD film byl rovněž představen České radě pro obchod a investice, která je poradním orgánem ministra průmyslu a obchodu a "velmi pozitivně ho přijala".

Screen z filmu o Aquapalace Praha

Image film pro Aquapalace Praha, největší aquacentrum ve střední Evropě, jsme natáčeli 6 pracovně naprosto úmorných dní, 17 hodin denně se štábem čítajícím 26 lidí. Na postprodukci se podílelo dalších 11 lidí. Ale ta produkce stála za to. Celý film můžete shlédnout zde. Scénář Petr Dvořáček, za kamerou a ve střižně já.

Dermatologick centrum - kinoreklama - Jde to i jinak

Právě s Petrem Dvořáčkem dokončujeme velmi netradiční kinoreklamu pro Dermatologické centrum (www.laserstudio.cz), doufám, že tu trochu krve všechny ty Rady pro vysílání přežijou. Dermatologické centrum se zabývá komplexními službami v oboru všeobecné a estetické dermatologie garantované odborným dermatologem. Botox, chemický peeling, programy proti celulitidě, odstranění strijí, jizev, nadměrného pocení, no prostě bezva program pro ženy a úzkou část mužské populace.

Mapa webu / Rychlá navigace